kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0

Perde Kuru Temizleme

Perde Kuru Temizleme

Perdeler evin olmazsa olmazları! Dekoratif olarak tamamlayıcı olmalarının yanı sıra, evi hem güneş ışınlarından koruma hem de mahremiyeti sağlama açısından perde kullanımına dikkat ederiz. Son dönemde estetik kaygıların giderek artıyor olması, her dekorasyona uygunluk sağlanabilmesi açısından, çok farklı modellerde ve desenlerde perdelerle karşılaşmaya başladık. Perdelerin dekorasyonumuza olan uygunlukları keyif veriyor olsa da, temizlikleri için aynı şeyi söyleyebilmek mümkün olmuyor. Evde perde temizliğini gerçekleştirmek oldukça zahmetli bir işlem olduğu için, perde kuru temizleme hizmeti herkes için kurtarıcı haline geliyor.

Geleneksel temizlik yöntemlerini kullanarak perde temizliğini sağlamak, onu riske atmak anlamına gelir. Bugün perdeler için özel temizleyici ürünler de çıkarılmış olmasına rağmen, çamaşır makinesinde yıkanan perdeler, hasar görüyor ve yeni görünümlerini kısa sürede kaybediyorlar. Özellikle hassas kumaş yapısına sahip olan modeller, ne kadar düşük bir ayarda yıkanırsa yıkansın, deforme olmaktan kurtulamıyor. Perdeler için en sağlıklı çözüme ulaşmanın yolu da, kuru temizleme olanaklarından yararlanmak oluyor.

Perde yıkamak da, ütülemek de oldukça zahmetlidir. Çok fazla zaman alan işlemler olduğu için çoğu zaman temizliği ertelenir. Ancak düzenli olarak yıkanmayan, belirli bir temizlik periyodu olmayan perdeler, zaman içerisinde toz ve kir nedeniyle renk değişikliğine uğrarlar. İs oluşumundan kaynaklı renk değişimi, çamaşır makinesinde yıkamakla geçmeyeceği için, profesyonel çözüm gerekir. Bu da perde kuru temizleme uygulamasını işaret eder. Perdenin her daim beyaz, parlak ve yeni gibi görünebilmesini sağlamak açısından kuru temizleme çözümleri tercih edilmelidir.

Network Dry olarak, geniş bayi ağı ve profesyonel hizmetiyle, perde kuru temizleme uygulamasında da en iyi sonucu garanti ediyoruz. Online olarak sipariş oluşturabilir, firmamızın ücretsiz olarak kapıdan kapıya kuru temizleme olanağından yararlanabilir, işlemlerinizi oldukça ekonomik şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Para puanlarınızı da kuru temizleme işlemlerinde kullanabilme şansı tanıyor, uygulamaların müşterilerimiz için daha hesaplı hale gelebilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Başka Hizmetlerimiz
Benzer yazılarımızı okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN