kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0

Gelinlik Kuru Temizleme

Gelinlik Kuru Temizleme

Gelinlik bayanlar için en kıymetli giysidir. Her kadın kendisini bembeyaz bir gelinlik içerisinde hayal eder ve gelinliğini sonsuza dek saklamak ister. Bu özel günün en kıymetli anısı, elbette her daim temiz kalmalıdır. Ancak gelinlik temizliği zannedildiği kadar kolay değildir. Çok kırışmayan ve leke tutmayan kumaş türüne sahip bir model tercih edildiyse, temizlik biraz daha kolay hale gelebilir. Ancak bu konuda en iyi çözüm, gelinlik Kuru Temizleme hizmetinden yararlanmak olacaktır.

Düğünler genel olarak oldukça yoğun geçen programlara sahiptir. Uzun süre gelinin üzerinde kalan bu giysi, elbette çeşitli lekelere maruz kalır. Özellikle etek uçlarının nasıl kirleneceğini herkes tahmin edebiliyordur. Lekelerin iyice kumaşa işlememesi için, Kuru Temizleme konusunda zaman kaybetmemek gerekir. Düğün sonrasında en kısa sürede güvenilir bir kuru temizlemeci ile anlaşma sağlanmalı ve tamamen temizlenmesinin ardından sağlıklı bir şekilde ambalajlanarak saklanmalıdır.

Gelinlik Kuru Temizleme hizmetinden yararlanmak yerine, evde temizliğini sağlamak isteyenler de olabilir. Bu her ne kadar çok sağlıklı bulunan bir yöntem olmasa da, şu noktalara dikkat edilmesi gerekiyor:

- Sıcak su gelinlik kumaşına zarar verebileceği için, düşük ısıda yıkama yapılmalıdır.

- Gelinlik üzerinde bulunan lekeler, yıkama öncesinde uygun yöntemle çıkarılmalı ve sonra yıkama işlemi gerçekleştirilmelidir.

- Leke çıkmıyorsa çok fazla uğraşmak, farklı yerlere dağılmasına ve kumaşın yıpranmasına neden olur.

- Kullanılan deterjan türüne dikkat edilmeli, özellikle içerisinde ağartıcı bulunmayan temizleyiciler tercih edilmelidir.

- Yıkama işlemi sırasında beyazlatıcılar kullanılabilir.

- Dantel detayı çok olan gelinlikler için tamamen suda çözülebilen deterjan kullanmak gerekir.

Gelinlik temizliği oldukça hassasiyet gerektiren bir konudur. Bu nedenle evde temizliğini gerçekleştirmek yerine, gelinlik kuru temizleme hizmetinden yararlanmak doğru adım olacaktır. Özellikle boncuklu ve taş detaylı modeller, evde yapılan uygulamalar sırasında oldukça fazla yıpranır. Şık görüntüsünü ve formunu kaybeder. İpek kumaştan üretilen bir gelinlik tercih edildiyse, bu model için de sadece kuru temizleme uygulaması yapılması önerilmektedir.

Gelinlik gibi kıymetli giysilerin temizliğinde de, geniş bayi ağımızla yanınızdayız. Networkdry ekibi sizler için en iyi hizmeti sunacaktır. Online kuru temizleme ağı sayesinde internet üzerinden siparişinizi oluşturarak, gelinliğiniz için kısa sürede temizlik uygulamasının gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Başka Hizmetlerimiz
Benzer yazılarımızı okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN