kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0
Shaggy Halı Yıkama

shaggy halı yıkamaShaggy Halı Yıkama

Görsellik evlerimizin dekorasyonunda da en çok dikkat ettiğimiz unsurlardan biri. Yaşam alanlarımızda zaman geçirmeyi daha keyifli hale getirmek için etkileyici görünümler kazanmalarını arzu ediyoruz. Bu konuda dikkat ettiğimiz şeylerden biri de halı seçimi. Özellikle shaggy halılar son dönemde dekorasyon modasının vazgeçilmez. Ancak shaggy halı yıkama işlemi çok külfetli ve hassasiyet gerektiren bir uygulama olduğu için dikkat etmek gerekiyor.

Shaggy halılar yumuşak yapıları ve etkileyici görsellikleri ile büyük beğeni kazanıyor. Modern dekorasyona sahip evlerin olmazsa olmazlarından biri. Salondan yatak odasına kadar hemen her alanda kullanılmaya başlanan bu tür halılar, elektrik süpürgesiyle süpürüldüklerinde yeterince temizlenemezler. İç kısımlarına yerleşen toz ve kirlerin çıkabilmesi için silkelemek gerekir. Bu ev ortamı için çok uygun bir işlem değildir, ayrıca yapılabilse bile yine dip kısımlardan kalmayı başaran kalıntılar olacaktır. Düzenli olarak halı yıkama uygulamasının yapılması, bakterilerin oluşumunu engellemek açısından etkili olabilir.

Shaggy halı yıkama işlemi oldukça zorludur. Çünkü tüm detaylara dikkat etmek gerekir. Bu tür halılar sıcak su kullanıldığında çekebilir. Mutlaka soğuk su ile yıkanmalıdır. Ayrıca kullanılacak olan deterjanın türü de önemlidir. İçerisinde parlatıcı ya da ağartıcı madde bulunan deterjanlar halıya zarar verir. Keçelenme yapacakları için halının sahip olduğunu görünümü ve yumuşak dokuyu kaybetmesine neden olur. Uygun bir fırça yardımıyla, halıya zarar vermeyeceğinden emin olduğunuz deterjanı kullanarak uygulama yapabilirsiniz. Ancak her ayrıntıya dikkat etseniz bile, iç kısımlara yerleşen kalıntılardan kurtulmanız mümkün olmayacaktır.

Halılarınızın tamamen bakterilerden arınmasını ve zarar görmeden temizlenmesini sağlamak için profesyonel destek almanız şart. Bu konuda alanında uzman personel kadrosuyla hizmet sunan Networkdry, halı yıkama uygulamaları için de en güvenilir adrestir. Shaggy ve diğer türlerdeki tüm halılarınızı gözü kapalı emanet edebilir, söz verilen süre zarfında adresinizden alınarak, yine adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Başka Hizmetlerimiz
Benzer yazılarımızı okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN