kuru-temizleme-hali-yikama Merhaba
Giriş Yap Üye Ol
kuru-temizleme-hali-yikama
Sepetiniz kuru-temizleme-hali-yikama
Henüz Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.
kuru-temizleme-hali-yikama
0
Yaz Aylarının Networkdry ile Buluştuğu Ortak Noktalar Nelerdir?

Yaz Aylarının Networkdry ile Buluştuğu Ortak Noktalar Nelerdir?

Yaz mevsimi dendiğinde akıllara neler gelir? Denize girmek, kumda uzanmak, güneşlenmek, piknikler, doğa yürüyüşleri, çeşit çeşit etekler, elbiseler ve daha niceleri… 2014 yılında Networkdry’ın hayatınıza girişiyle birlikte artık yaz ayları denince akıllarda Networkdry da canlanmaktadır. Peki, Networkdry’ın yaz aylarıyla buluştuğu ortak noktalar nelerdir? Söz konusu buluşma noktalarının ilki ve en önemlisi yaz geldiğinde daha da çekilmez bir hal alan ütü yapma zahmetidir. Uğraştıran bir işlem olması şöyle dursun yaz aylarının sıcak günlerinde hissedilen sıcaklık değerini arşa çıkaran türden bir işlemdir ütü yapmak. Tam da bu noktada 4 yıldır halk kahramanı görevini üstlenmiş olan Networkdry Online Ütüleme hizmetleri imdadınıza yetişmektedir.

Yaz aylarında çile haline gelen bir başka unsur ise sıcak havalar dolayısıyla çok fazla giy-çıkar yaptığımız için biriken giysi yığınlarıdır. Soğuk günlere nazaran bizi daha çok yoran çamaşır yıkama işleminin omzunuzdaki yükü indirmek için her daim hazır bulunan Networkdry ailesi hayatınızı kolaylaştırmaktan büyük gurur duymaktadır. Yılın her ayı sizlerle buluşmak için haklı sebepleri olan Networkdry’ın yaz aylarınızı kolaylaştırıcı işlemlerinden yararlanmak birkaç dakikanıza bakmaktadır. Online oluşturacağınız ya da telefonla bildireceğiniz bir sipariş tüm bu teferruatlı işlemleri sizin yerinize yapmamız için yeterlidir.

Networkdry Online Kuru Temizleme hizmetleri 2014 yılından beri Kadıköy’ de Kuru Temizleme, Halı Yıkama ve Ütüleme hizmeti vermektedir. Bununla beraber Çekmeköy, Kâğıthane, Avcılar, Beylikdüzü, Bahçelievler, Bayrampaşa, Esenyurt ve daha birçok il ve ilçede de hizmet vermektedir.

      
Online Sipariş
SADECE 30 SANİYEDE SİPARİŞ VERİN